fbpx

На Надвірнянщині виявлено 92 неоформлені працівники

Економіка 17:21, 11.08, 2014

Легалізовано заробітної плати на суму 1438,7 тис. грн. Додатково до місцевих бюджетів надійшло 13,1 тис. грн податку на доходи фізичних осіб та 49,1 тис. грн єдиного соціального внеску.

Усіх отримувачів зарплати в "конвертах" упродовж семи місяців 2014 року фахівці ДПІ у Надвірнянському районі працевлаштували за результатами спільних заходів із органами місцевого самоврядування, повідомили КУРСу в прес-службі Міндоходів в області.

За результатими перевірок виявлено 8 фізичних осіб, які здійснювали підприємницьку діяльність без державної реєстрації. На порушників закону складено протоколи  про адміністративне порушення, матеріали направлено до суду для прийняття постанов.

"У нас є достатньо прикладів про невтішні наслідки порушень податкового та трудового законодавства. З метою усунення причин, які створюють передумови для мінімізації заробітної плати, виплати заробітної плати в "конвертах" надалі будуть проводитись перевірки, щоб забезпечити гідне життя громадян у тяжкі часи випробувань – це наша спільна задача і турбота", –зазначив начальник ДПІ у Надвірнянському районі Василь Гнатюк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: