fbpx

Виконком розгляне питання скандального будівництва на Церковній

Суспільство 15:03, 07.05, 2015

Іванофранківці, які мешкають поблизу забудови на вулиці Церковній, 52, вимагають від міського виконавчого комітету призупинити незаконну, на їхню думку, забудову.

"Наші діти не можуть ходити по подвір'ї, там величезні обриви. Забудовник порушує усі можливі норми будівництва, він вийшив за межі, порушив погоджений проект", – звернулися до членів міськвиконкому мешканці сусідніх із забудовою будинків.

Міський голова Віктор Анушкевичус запевнив присутніх, що перебуває на стороні мешканців, але ні він, ні міська рада, ні виконавчий комітет не мають повноважень, щоб зупинити будівництво.

За словами міського голови, це питання перебуває у підпорядкуванні Держархбудконтролю.

"Держархбудконтроль має представити акт про заборону будівництва і відправити нам, коли у нас буде цей акт. Зразу після цього виконком відмінить єдиний документ, на який має вплив міська влада", – говорить Анушкевичус.

Анушкевичус також порадив містянам у випадку, якщо забудовник не звертатиме увагу на заборону та подовжувати будівництво, звертатися у прокуратуру.   

"Якщо будівництво продовжиться, то вам треба звертатися до прокуратури перш за все,  говорить Анушкевичус. – Після виконкому я зателефоную міському прокурору та керівнику міліції і попрошу сприяти у вирішенні цього питання".

Нагадаємо, мешканці вулиці Церковної в Івано-Франківську з середини квітня вимагають припинити небезпечне будівництво біля їхніх домівок.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: