fbpx

На новорічні свята у Калуші витратять 175 000 гривень

Суспільство 18:48, 15.12, 2015

У Калуші затвердили програму святкування новорічно-різдвяних свят "Зима іде – свята веде". Фактично заходи, які передбачає ця програма, у місті розпочалися з 6 грудня, коли у парку відбулося відкриття хатинки святого Миколая. Попереду ще низка цікавих заходів у грудні та не менш різноманітні – у січні.

Офіційно засвічення головної новорічної ялинки Калуша та відкриття новорічно-різдвяних свят відбудеться 19 грудня. Цього ж дня на площі Героїв, вулиці Пушкіна та парку культури і відпочинку ім. І. Франка розпочнуть ярмаркувати, пишуть “Вікна”.

У січні калушан чекають зимові спортивні розваги, встановлення Різдвяного Дідуха на площі Героїв, фестиваль “Різдвяні піснеспіви”, свято Пампуха тощо.

Усі ці заходи обійдуться у 174 807 гривень. Відповідний кошторис опубліковано на сайті Калуської міської ради.

Найбільшу суму витрачено на придбання подарунків для дітей дошкільних закладів – 77 946 грн. Ще 11 055 грн  на подарунки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, дітей-переселенців зі східних областей України і дітей із сімей учасників АТО.

Послуги КП “Екосервіс” у цей період обійдуться приблизно у 10 000 грн, а послуги КП “Міськсвітло”  у 30 256 грн.

На організацію святкового ярмарку потрібно 6000 грн, святкове оформлення Різдвяного Дідуха  5000 грн, придбання новорічної атрибутики для проведення святкових заходів  17 950 грн.

Крім того, цьогоріч виконавчий комітет міської ради має придбати новорічні іграшки для оформлення ялинки на площі Героїв. На це передбачено 8000 грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: