fbpx

На обійсті голови Асоціації деревообробників Прикарпаття сталися два вибухи

Суспільство 08:08, 13.03, 2015

Вчора о 22:15 у дворі голови Асоціації деревообробників Прикарпаття Ігоря Соболевського пролунали два вибухи. У будинку повилітали шибки. На місці працює міліція.

Про це повідомляє сторінка Асоціації у Фейсбук

"Немає сумніву в тому, що ця історія почалася 02.03.21015 р. на засіданні таємної робочої групи, створеної розпорядженням голови ОДА № 109 від 02.03.2015 р. щодо забезпечення законності при проведенні торгів на лісовому аукціоні і "упорядкування конкуренції та обмеження монополізму", – йдеться у повідомленні. 

В Асоціації вважають, що вибухи  помста за протидію голови Асоціації спробам нечесним шляхом захопити ринок деревини в області, які "кришує" обласна влада. 

"На території області працюють декілька великих деревообробних підприємств, які мають можливість скупити за найвищою ринковою ціною весь обсяг деревини, що виставляється на продаж всіма продавцями області. Тобто зібралися кілька "діячів" і за кілька хвилин позбавили роботи тисячі прикарпатців в угоду таємничим великим підприємствам. Результатом цього заколоту стала поява на лісовому горизонті нової біржі, котра без тендерів, конкурсів чи будь-яких інших прозорих механізмів приступає до проведення аукціону по продажу лісової сировини. Цими "великими переробниками", про яких йшлося на засіданні таємної групи, виявилися фірми п. Осипова, що, крім фіктивного договору оренди обладнання у збанкрутілої фірми, нічого не має, фірма п. Тимочка, що не має жодної переробки, фірма-перекупщик з Одеси, китайська фірма із Золочева і ще кілька "фірм-"гігантів" подібного ґатунку, зареєстрованих в м. Івано-Франківську. На перших лотах (недавнього аукціону –КУРС) ціна за 1 м куб. сягнула 1200 грн і більше. Присутні переробники всієї області швидко зорієнтувалися і заблокували це шахрайське дійство. Очолили спротив керівники Асоціації деревообробників Прикарпаття. До речі, організатори аукціону передбачали, що їхня афера не буде сприйнята, і підтягнули до місця події загін тітушок. Правда, до відкритого протистояння не дійшло – сили не рівні, а от з-за кута кидати вибухівку під будинок, де сплять діти, ці "герої" можуть", – йдеться в повідомленні Асоціації.

Нагадаємо, аукціон з продажу необробленої деревини був проведений 10 березня. 

"Відбувся черговий аукціон з продажу необробленої деревини переробним підприємствам. Проведенням аукціону опікувалася Прикарпатська універсальна біржа. Організатори аукціону перетворили цей важливий для підприємств захід у фарс, де намагалися показати, що в області є люди, які можуть на свій розсуд розпоряджатися лісами Прикарпаття. До участі в аукціоні були допущені фірми-перекупщики, котрим ціна особливої проблеми не складає, адже вони не платять зарплат, не купують устаткування, не переймаються податками, а просто завантажують круглий ліс у вагони і відправляють за кордон",  оцінили аукціон в Асоціації деревообробників Прикарпаття.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: