середа, 16 січня

На онлайн аукціоні купили картину маленької дівчинки, яка малювала, щоби допомогти онкохворій журналістці Оксані Кваснишин

Виручені кошти на аукціоні з продажу однієї картини, що його організувала в мережі київська художниця Катерина Лісова, поділили між недужою і дівчинкою, яка малювала картину.

Нагадаємо, зворушливу історію появи картини розповіла київська художниця Катерина Лісова. Полотно було виставлено на онлайн аукціон, який тривав два дні.

Про підсумки аукціону на допомогу онкохворій журналістці з Івано-Франківська Оксані Кваснишин художниця повідомила на своїй сторінці у Фейсбук. 

"Аукціон завершено! Переможну ставку у ній зробив Sergey Proshak, придбавши картину "На долині туман..." (Полотно, олія, 40х30) за 100 доларів! Половину цієї суми перекажу на лікування онкохворій журналістці з Івано-Франківська Оксана Кваснишин, іншу частину вручу маленькій Тетянці для здійснення її мрії – подорожі на море. Разом з цим відкриваю ще одну таємницю, яку тримала в секреті до завершення аукціону: прибдану картину Сергій дарує вже нашому спільному улюбленццю Стас Антропов (Стас Донбас), якому вона дуже сподобалась", – написала Катерина Лісова. 

Художниця подякувала всім, хто взяв участь в аукціоні та поширював інформацію. 

"Уклінно дякую всім вам, дорогі друзі, за надзвичайну активність у поширенні посту, за вашу щирість і небайдужість до чужого горя. Спільно ми можемо перевернути гори! Хто сказав, що зміни у суспільстві роблять маси?!. Відносно невелика купка справжніх патріотів здатна змінити ситуацію в країні. Тільки на це й сподіваюсь!.. Слава Україні!" – завершила благодійниця. 

КОМЕНТУВАТИ