fbpx

На Пасічній завершується будівництво спортмайданчика

Спорт 17:59, 01.10, 2015

У липні цього року НФК "Ураган" у мікрорайоні Пасічна, поблизу "німецького" озера, розпочав будівництво спортивних майданчиків. Торік івано-франківський клуб отримав цю земельну ділянку в оренду на п'ять років, а цьогоріч вже розпочалась робота з реалізації задуманого.

Зазначимо, що перший етап будівництва завершиться зведенням двох майданчиків зі штучним покриттям та одного – із піщаним. Терміном здачі спортивних споруд визначено 25 жовтня, день, коли НФК "Ураган" святкуватиме 13-річчя, інформує прес-служба футбольного клубу.

Наразі ведеться активна робота з підготовки об’єкта до введення в експлуатацію. На території працює важка техніка, яка готує поверхні майданчиків для фінального вирівнювання. Завершальний етап роботи ознаменується вистеленням якісного штучного покриття із Голландії. Окрім того, триває процес облаштування супутніх приміщень, які будуть містити роздягальні, душові та санвузли.

Інтенсивно проводиться робота з облаштування освітлення майданчиків та покращення вуличного освітлення на прилеглих площах. До логічного завершення добігає й спорудження огорожі. А фінальною крапкою стане встановлення трибун для глядачів, облаштування прилеглої до споруд території та паркінгу.

Отож чекати на спортивні майданчики залишилося не так вже багато й часу. Будівництво вже на фінішній прямій, і вже зовсім скоро поблизу "німецького" озера завирує активне спортивне життя. Відзначимо, що майданчики використовуватимуться не тільки "ураганівцями", при наявності вільних годин вони здаватимуться в оренду усім охочим займатися ігровими видами спорту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: