fbpx

На підтримку армії галичани сплатили майже 9 мільйонів гривень військового збору

Суспільство 16:28, 26.11, 2015

Саме стільки військового збору сплачено мешканцями Галицького району починаючи з 3 серпня 2014 року з початку запровадження військового збору. Зокрема, за 10 місяців поточного року платниками спрямовано до бюджету 6,3 млн гривень збору. Про це повідомила начальник ДПІ у Галицькому районі Олександра Верещак.

За словами посадовця, згідно зі змінами до Податкового кодексу, справляння військового збору продовжено до набрання чинності рішення Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України. Одночасно розширено базу оподаткування військовим збором, оподаткуванню підлягають усі доходи, визначені статтею 163 Податкового кодексу України.

Слід зауважити, що Верховна Рада внесла зміни до Податкового кодексу України щодо звільнення учасників АТО від сплати військового збору. Згідно з цим законом, "тимчасово, на період проведення АТО, не підлягають оподаткуванню військовим збором доходи у вигляді грошового забезпечення співробітників правоохоронних органів, військовослужбовців ЗСУ, Національної гвардії, СБУ, служби зовнішньої розвідки, Державної прикордонної служби, співробітників МВС, Управління державної охорони, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації на період їх безпосередньої участі у проведенні АТО".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: