fbpx

На пільгове кредитування житла у 2016 році хочуть виділити до 6 млрд

Економіка 19:05, 14.09, 2015

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства виступає за виділення 1 млрд гривень на реалізацію програми пільгового молодіжного кредитування у державному бюджеті на 2016 рік.

Про це заявив заступник міністра регіонального розвитку Роман Абрамовський, повідомляють Українські Новини.

Він повідомив, що на наступний рік Міністерство наполягатиме на виділенні коштів на програми молодіжного кредитування та житлової програми за принципом "70 на 30".

"У бюджетних запитах Міністерства  по 1 млрд гривень на кожну програму", – сказав він.

При цьому він зазначив, що з урахуванням відрахувань до місцевих бюджетів близько 2 млрд гривень на зазначені програми, загальна сума залучених коштів у будівництво складе приблизно 6 млрд гривень. Абрамовський заявив, що Міністерство наполягатиме на прийнятті цих програм і забезпеченні їх фінансування. Як повідомляло агентство, віце-прем’єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко виступає за виділення 1 млрд гривень на реалізацію житлової програми "70 на 30" з держбюджету-2016. Програма "70 на 30" передбачає 30% компенсацію кредиту на житло державою.
 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: