fbpx

На "PORTO FRANKO’2017" уперше в Україні зазвучить єдиний у світі бамбуковий орган

Стиль життя 15:41, 06.05, 2017

Обіцяли щось вражаюче? Виконуємо! Вперше не тільки в історії Івано-Франківська, а й усієї України ви почуєте містичні звуки Bambuso Sonoro – унікального бамбукового органа, який привезе з собою з Нідерландів автор цього інструмента та перформер Ганс фон Коолвижк.

Орган буде розміщено в Художньому музеї. Під час "PORTO FRANKO’2017" Bambuso Sonoro виконуватиме роль сакрально-перформантивної інсталяції. Його розташують на місці колишнього органа барокового костелу. Про це розповів куратор експериментальної музики Ілля Разумейко, інформує прес-служба фестивалю.

Нідерландський гість також представить й інші ексклюзивні музичні скульптури – "The Bells" і "Glissando".

Думаєте, вокзал – це місце для зустрічей і прощань? Цьогоріч франківський вокзал стане справжнім музичним причалом. У залі очікування ви зможете насолодитися концертом із Сонат й Інтерлюдій композитора Джона Кейджа у виконанні всесвітньовідомого піаніста Антонія Баришевського.

Організатори виділили окремий напрямок експериментальної музики – "Poesophonia". Він поєднає музику й поезію у проекті українського медіа-артиста Георгія Потопальського "Singapore". До участі в проекті долучаться Юрій Іздрик і європейські електронні музиканти.

Ще один сюрприз чекає на гостей фестивалю. Концептуальну програму для "PORTO FRANKO’2017" вже готує культовий дует композитора Олексія Шмурака й артиста електронної сцени Олега Шпудейка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: