fbpx

На посаду гендиректора Івано-Франківської ОДТРК претендує сім кандидатів

Суспільство 21:30, 18.06, 2015

18 червня у Держкомтелерадіо відбулось засідання комісії з конкурсного відбору на посаду генерального директора Івано-Франківської обласної державної телерадіокомпанії (ОДТРК) "Карпати".

Про це повідомляє Телекритика з посиланням на прес-службу Держкомтелерадіо.

У першому етапі конкурсу взяло участь семеро осіб. Члени комісії розглянули документи, подані конкурсантами, та ухвалили рішення допустити до наступного етапу конкурсу всіх претендентів.

За право обійняти посаду керівника Івано-Франківської обласної державної телерадіокомпанії "Карпати" змагатимуться: викладач кафедри реклами і зв'язків з громадськістю Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького Ігор Бойчук; головний редактор ТВО телебачення Львівської обласної державної телерадіокомпанії Володимир Палига; голова правління ГО "Шовкова косиця" Тарас Пушик; директор комунального підприємства "Івано-Франківський міський рекламно-інформаційний центр" Вікторія Шахоріна, а також троє працівників Івано-Франківської обласної державної телерадіокомпанії "Карпати" – в.о. генерального директора Орест Івасів, заступник директора ТВО "Радіо Карпати" Галина Держипільська, директор ТВО "ТБ Карпати" Михайло Кучер.

Тепер учасники мають підготувати та представити на розгляд комісії свої власні програми розвитку ОДТРК.

Друге (закрите) засідання комісії з конкурсного відбору на посаду генерального директора Івано-Франківської обласної державної телерадіокомпанії відбудеться 16 липня о 10.00 в Національному прес-центрі телебачення і радіомовлення України (Хрещатик, 26, 2-й поверх).

Нагадаємо, у квітні генеральний директор Івано-Франківської ОДТРК Володимир Приймак залишив свою посаду у зв'язку з виходом на пенсію. Держкомтелерадіо оголосив конкурс на заміщення вакантної посади гендиректора.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: