fbpx

На Премію у сфері соціальних ініціатив Social Project Awards претендують два проекти з Франківщини

Суспільство 10:02, 19.09, 2018

Вібувається голосування за номінантів на Премію у сфері соціальних проектів Social Project Awards. Від Івано-Франківщини представлені проекти "Хата-Майстерня" (Косівський район) і "Асортиментна кімната" (Франківськ, Промприлад).

Social Project Awards – премія у сфері соціальних проектів і соціальних інновацій, основна мета якої – популяризувати соціальні проекти і талановитих громадських діячів, які формують майбутнє країни. Як перша і єдина премія подібного роду Social Project Awards спрямована на визнання внеску громадських діячів у розвиток громадянського суспільства України та сприяння піднесенню соціальних проектів в країні.

Проекти представлені в 11 номінаціях. Переможців визначають онлайн голосуванням. 

На Премію у сфері соціальних ініціатив Social Project Awards претендують два проекти з Франківщини 1

Проект "Асортиментна кімната" представлений в номінації "культура". Фактично це мистецька галерея – простір для свіжих колаборативних художніх проектів, які переосмислюють місцевий контекст та синхронізують його зі світовими дискурсами. Орієнтована на роботу саме з тими проектами, що ставлять в центр актуалізацію та рефлексію певної важливої для місцевого середовища теми. Одна з місій галереї – розвиток локального арт-ринку. Галерея має амбіцію бути живою платформою для народження нового замість пасивної "конвеєрної" демонстрації продуктів.

На Премію у сфері соціальних ініціатив Social Project Awards претендують два проекти з Франківщини 3

Проект "Хата-Майстерня" в номінації "Розвиток територій" – це концепція простору, який розташовано в селі Бабин Косівського району. Це простір для цілісного розвитку, творчості та навчання, який має за ціль прихищати в своїх стінах холістичну освіту в її різних проявах та форматах. Це команда однодумців, пристрастю яких є приймати гостей. Це місце для особливих заходів. Це будинок хостельного типу, який ідеально підходить для проведення семінарів, тренінгів. Простота, затишок та природа – це те, за чим варто їхати на Хату-Майстерню, представляють проект її організатори.

В обох випадках організаторами проектів є громадська організація "Інша освіта". 

Проголосувати за "Асортиментну кімнату" можна тут, а за "Хату-Майстерню" – ось тут

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: