fbpx

На прощі у Крилосі волонтери зібрали понад 21 тисячу гривень для бійців

Суспільство 10:23, 03.08, 2015

Під час прощі у Крилосі волонтери, продаючи пряники та узвар, зібрали 21 823 грн. Вони мають на меті придбати автомобіль для бійців на передовій.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала волонтер Лідія Анушкевичус.

"1500 пряників від Івано -Франківського хлібокомбінату та ПП Король М., 100 літрів узвару від "Пиріжковоі хати", 10 днів важкої роботи волонтерів і результат – 21 823 грн на прощі в Крилосі!!! Вкотре ми показали, що горстка відчайдушних людей може творити дива. Ми просунулися ще трохи вперед у справі, яку робимо  збірці коштів на автомобіль для хлопців на передовій. Дякуємо всім небайдужим прочанам, які жертвували кошти для нашої спільної перемоги",  написала вона.

Нагадаємо, у неділю, 2 серпня, завершилась IV Всеукраїнська Патріаша проща до Галицької чудотворної ікони Матері Божої в с. Крилос. Кульмінацією прощі стала Архієрейська Божественна Літургія, яку очолив Глава і Отець Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав (Шевчук). Духовенство і паломники тепло прийняли Предстоятеля УГКЦ гучними оваціями та щирою спільною молитвою. Співслужили нашому Патріарху митрополити та єпископи. Серед них Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир (Війтишин), Архієпископ і Митрополит Львівський Кир Ігор (Возняк), Архієпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Кир Василь (Семенюк), єпископ-помічник Івано-Франківський Кир Йосафат (Мощич), єпископ Коломийсько-Чернівецький Кир Василь (Івасюк), екзарх Луцький Кир Йосафат (Говера), екзарх Одесько-Кримський Кир Михаїл (Бубній), а також єпископ курії Верховного Архієпископства УГКЦ Кир Богдан (Дзюрах).

У своєму слові Блаженніший Святослав порівняв Українську державу із човном, який знаходиться серед бурхливого моря. Глава нашої Церкви зазначив: "Нашим предкам завжди було непросто, серед різних обставин, які можемо назвати "ніччю", втримати човен українського буття. Але наші предки могли вистояти і пройти їх лише тому, що розуміли: твердість їхнього шляху не полягає у твердості їхніх ніг, але у силі Божої руки, яка веде їх на цій історичній дорозі".

Також Блаженніший Святослав звернувся до подій, які нас безпосередньо заторкують, до обставин "теперішньої ночі"  війни на Сході України. Глава і Отець нашої Церкви закликав не сумніватись на тому шляху, який нам показала Небесна Сотня, на який ми ступили після Революції Гідності.

"Сьогодні ми, о четвертій сторожі ночі, стоїмо серед розбурханого моря нашого українського буття. Як тільки ми будемо шукати у вірі спасаючої руки нашого Господа, одразу ж її знайдемо. Жодна людина, жодна людська сила, жодні міжнародні перемовини і дипломатія не дадуть нам тої сили, щоб пройти шляхом до свободи і гідності. Тою дорогою нас перевести може лише Господь Христос. Той мир, який ми сьогодні хочемо випросити у нашого Господа, той мир у нашому Українському човні походить від Бога, який тут разом у ці хвилини є з нами",  підсумував наш Патріарх.

По завершенню Божественної Літургії Блаженніший Святослав освятив два реанімобілі, придбані волонтерами з Івано-Франківська для допомоги нашим військовим на Сході.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: