Як повідомив інспектор Калуського ВДАІ Вадим Ялоза, водій "Форд-Транзит" рухався проспектом у напрямку центру міста по правій смузі. Попереду нього по лівій смузі їхав Фольксваген Т5, водій якого вирішив з’їхати на праву смугу дороги, не переконавшись у безпечності такого маневру, передають Вікна.
У свою чергу водій "Форда" не обрав безпечної швидкості руху, а відтак, щоб уникнути зіткнення, спрямував бус на кущі живоплоту. Машина, підім’явши під себе кущ, врізалася в електроопору. На щастя, водій не отримав жодних тілесних ушкоджень. А от стовп доведеться міняти. Працівники КП "Міськсвітло", які приїхали на місце пригоди, відключили частину проспекту від вуличного освітлення.