fbpx

На Прикарпатті 160 засуджених здобуватимуть повну середню освіту

Суспільство 13:25, 02.09, 2015

В установах виконання покарань Івано-Франківської області цьогоріч за шкільні парти для здобуття повної середньої освіти сіли близько 160 засуджених, серед яких є особи, засуджені до довічного позбавлення волі. Ще біля 240 засуджених будуть здобувати фах робітничої професії.

Для цього при установах функціонують вечірні школи, навчальні центри, виробничі майстерні. Навчатимуть засуджених 64 вчителі та майстри виробничого навчання. У бібліотеках міститься достатньо літератури для засвоєння навчальної програми, повідомляють в Управління ДПтС України в Івано-Франківській області.

Вчора керівники колоній привітали учнів зі святом та побажали, щоб знання, які вони отримають у стінах шкіл, не лише допомогли в майбутньому здобути потрібну їм професію, а головне – змінили їх внутрішньо та спрямували на шлях виправлення.

До привітань приєдналися запрошені на свято гості, серед яких представники районних відділів освіти, громадськість, духовенство і вчителі.

Для неповнолітніх ув’язнених, які тримаються в Івано-Франківській УВП № 12, перший урок у цьому році проведено на тему: "Мужність і відвага крізь покоління".

У Коломийській виправній колонії (№ 41) на завершення свята силами вокально-інструментального ансамблю засуджених було організовано концертну програму для присутніх.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: