fbpx

На Прикарпатті 5,8 тисяч людей потребують інсуліну

Здоров'я 15:43, 23.02, 2016

Під головуванням міністра охорони здоров'я України Олександра Квіташвілі та першого заступника міністра Олександри Павленко відбулася селекторна нарада із керівниками регіональних департаментів та управлінь охорони здоров'я з проблемних питань, які виникли під час впровадження пілотного проекту щодо державного регулювання цін на препарати інсуліну.

Особливу увагу звернули на такі компоненти реалізації проекту, як завершення перенесення даних до реєстру пацієнтів, що потребують інсулінотерапії (в тому числі, технічне оснащення робочих місць лікарів-ендокринологів), кількості аптек, з якими укладено угоди, наявних залишків препаратів інсуліну в регіоні та забезпечення пацієнтів препаратами інсуліну в період до офіційного запуску проекту реімбурсації, повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Після зустрічі з керівництвом МОЗ України директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Мирон Матейко провів селекторну нараду з головними лікарями обласних, центральних районних та міських лікарень, а також профільними спеціалістами.

Директор надав інформацію щодо ситуації в області. За його словами, закупку інсуліну зробили на 20% від бюджету і забезпечені препаратами до 1 квітня. Станом на сьогодні в Івано-Франківській області є 24 кабінети для дорослих та 6 – для дітей, які вже отримали паролі доступів і готові працювати  щодо впровадження пілотного проекту з відшкодування вартості інсуліну.

За даними фахівців, на обліку знаходиться 5500 дорослих інсулінозалежних і 310 дітей. З них в реєстр занесені 1980 пацієнтів. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: