fbpx

На Прикарпатті у 2017 році через службу зайнятості знайшли роботу понад 36 тисяч людей

Суспільство 17:27, 02.02, 2018

Сьогодні в Івано-Франківському обласному центрі зайнятості підбили підсумки роботи служби зайнятості Івано-Франківської області у 2017 році та визначили пріоритетні напрямки діяльності.

Минулого року досягнута позитивна динаміка з основних напрямків діяльності служби зайнятості області. Кількість осіб, працевлаштованих за її сприяння, зросла на 2% та становила 36,4 тисячі. При цьому 70% з них були працевлаштовані оперативно до надання статусу безробітного.
"Кількість роботодавців, які співпрацювали зі службою зайнятості, збільшилася на 8%. Також постійно поновлюється кількість вакансій, які поповнюють найбільшу базу вакансій служби зайнятості України", – зазначив директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк.

Протягом 2017 року Державною службою зайнятості запроваджено сучасні сервіси: електронна черга, послуга відеорезюме, відеовакансії та відеопрезентації підприємств і т. д. В Україні розпочала роботу "гаряча лінія" ДСЗ. Відтепер за номером 0 800 50 99 66 можна дізнатись інформацію про повний перелік послуг служби зайнятості, питання реєстрації тощо.

Щодо основних пріоритетів та завдань служби зайнятості на 2018 рік Цимбалюк виділив декілька важливих напрямків. Серед них: завершення реорганізації та перетворення центрів зайнятості в сервісні майданчики з надання широкого спектру послуг, осучаснення профорієнтаційних послуг та впровадження інтернет-платформи державної служби зайнятості з профорієнтації, запровадження профілювання безробітних для попередження ризиків довготривалого безробіття, введення нового сайту служби зайнятості, продовження широкомасштабної інформаційної кампанії "Живи та працюй в Україні".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: