fbpx

На Прикарпатті Держсанепідемслужба незаконно стягувала штрафи з працівників закладів охорони здоров’я та освіти

Суспільство 15:14, 30.10, 2014

Прокуратурою Тисменицького району проведено перевірку діяльності Богородчанського міжрайонного управління Держсанепідемслужби в Івано-Франківській області щодо додержання вимог законодавства при притягненні посадових осіб закладів охорони здоров'я та освіти до адміністративної відповідальності.

Як повідомили КУРСу у прес-службі обласної прокуратури, встановлено, що посадові особи міжрайонного управління Держсанепідемслужби складали протоколи про вчинення адміністративних правопорушень стосовно осіб, які не є суб’єктами правопорушень.

Відтак, при розгляді таких протоколів, посадовці виносили незаконні рішення та накладали штрафи на працівників, які згідно зі своїми функціональними обов’язками не мали і не могли мати повноважень, у невиконанні яких їх звинувачено. 

За результатами перевірки прокуратурою внесено подання з вимогою усунення вказаних порушень та притягнення винних службових осіб до відповідальності. 

На цей час документ прокурорського реагування  перебуває на розгляді, і, згідно з офіційною відповіддю, вказані протоколи вже скасовано, а двох посадових осіб міжрайонного управління Держсанепідемслужби притягнуто до відповідальності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: