Подарувати нашим захисникам частинку своєї доброти, тепло дитячого серця, які вклали юні писанкарі у писанку – символ Воскресіння Христового, написану власноруч, – таким було бажання всіх 45 дітей, які долучилися до акції.
Наймолодшою учасницею акції була Карінка Савчук, учениця 2 класу Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст., яка приїхала разом з матусею, щоб написати писанку татусеві, який проходить службу в зоні бойових дій.
Організували майстер-клас із писанкарства керівник гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості Віра Клименко зі своїми вихованцями, які виступали для учасників акції в ролі наставників.
Як відомо, для написання писанки потрібен бджолиний віск, а він дорогий. Але світ не без добрих людей. Воском юних писанкарів забезпечила сім’я Хмеляків.
Ті писанки, які волонтери відправлять в зону бойових дій, освятили цього ж дня. Обряд освячення провів декан Долинського деканату УКГЦ отець Зореслав-Іван Котович.