fbpx

На Прикарпатті для економії газу котельні переводять на альтернативні види палива

Суспільство 12:33, 08.08, 2014

Заступник голови облдержадміністрації Любомир Слободян взяв участь у селекторній нараді стосовно підготовки до опалювального сезону в осінньо-зимовий період.

Нещодавно уряд поставив завдання перед регіонами провести заходи щодо скорочення споживання газу на 30% порівняно з минулим роком, оскільки є загроза, що в період опалювального сезону можуть виникати питання щодо необхідних обсягів газу, передає КУРС з посиланням на Івано-Франківську ОДА.

"Відповідно до протокольних доручень, які подані щодо зменшення споживання газу, були внесені відповідні коригування та зміни, – зазначив Любомир Слободян. – Що стосується організаційних заходів, то орієнтовний відсоток зменшення споживання газу – це 1,8%, щодо технічних засобів – 10,9%. Щодо здійснення заміщення – переведення котлів на альтернативні види палива – цей показник складає 45%, і щодо тимчасових кризових заходів – 10,1%".

Що стосується переведень котелень на альтернативні види палива, то на сьогоднішній день в роботі знаходиться 17 котелень і щодо 22 котелень завершується виготовлення проектно-кошторисної документації. Беручи до уваги, що тимчасові кризові заходи залежать від природних умов, зараз опрацьовується коригування плану щодо заміщення більшої кількості котелень та залучення інвесторів, оскільки як обласний, так і місцеві бюджети, мають обмежені ресурси.

За підсумками наради заступник міністра з питань ЖКГ Григорій Семчук дав доручення профільним заступникам голів облдержадміністрацій доопрацювати заходи щодо скорочення споживання газу та провести інвентаризацію приміщень, які можна повністю відключити від подачі газу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: