fbpx

На Прикарпатті до Дня Конституції України засуджені молились, змагались і вчились

Суспільство 14:37, 01.07, 2015

У рамках відзначення 19-ї річниці прийняття Верховною Радою України Конституції нашої держави в установах виконання покарань області для засуджених організували ряд заходів.

В усіх установах виконання покарань відбулися спортивно-масові заходи. Засуджені взяли участь у змаганнях з міні-футболу, волейболу, настільного тенісу, підтягування на перекладині, повідомляє КУРС із посиланням на ДПтС України в Івано-Франківській області.

У кімнатах соціально-виховної роботи колоній інспектори провели із засудженими бесіди, лекції з питань історії прийняття Конституції України, її основних засад. Засуджені дізналися про життя і діяльність відомих історичних постатей, які зробили вагомий внесок у розвиток та формування української державності. У бібліотеках при колоніях організовано тематичні виставки "День Конституції – Основний закон держави", "Історія Конституції України". У вихідні дні засудженим організували перегляд телерепортажів з урочистих заходів, що проводилися у Києві, та документальних фільмів патріотичного спрямування.

Упродовж 28-29 червня установи відвідували представники різних релігійних громад. Священнослужителі УПЦ та УГКЦ, які здійснюють душпастирську роботу із засудженими та особами, узятими під варту, вранці 28 червня провели молебні за Україну.

У ці дні ув’язнених та засуджених відділення господарського обслуговування Івано-Франківської УВП № 12 відвідали представники християнської місії Еммануїл. Святковий концерт до Дня Конституції для засуджених Галицької ВК-128 дали учасники творчого колективу народного дому с. Угорники.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: