fbpx

На Прикарпатті допомогу по безробіттю отримують понад 11 тисяч осіб

Суспільство 17:27, 08.06, 2016

З початку року за сприяння служби зайнятості роботу отримали 13,5 тис. осіб, в тому числі 4,6 тис. зареєстрованих безробітних.

На нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю на оплату єдиного внеску працевлаштовано 279 безробітних, в тому числі 101 особу, яка недостатньо конкурентоспроможна на ринку праці. 114 робочих місць створено шляхом одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності, інформує прес-служба обласного центру зайнятості.

Для забезпечення відповідності професійно-кваліфікаційного рівня вимогам роботодавців професійне навчання за направленням центрів зайнятості проходили 2,8 тис. безробітних. Рівень працевлаштування після закінчення професійного навчання становив 96,2%.

Для забезпечення додаткової матеріальної підтримки у період пошуку основного місця роботи до участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру залучено 4,6 тис. осіб.

Профорієнтаційні послуги отримали 47,0 тис. громадян, у тому числі особи, які навчаються у навчальних закладах різних типів, демобілізовані військовослужбовці, які брали участь в антитерористичній операції, внутрішньо переміщені особи та особи, попереджені про вивільнення.

Станом на 1 червня 2016 року кількість зареєстрованих безробітних становила 13,1 тис. осіб, з яких 11,3 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю.

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: