fbpx

На Прикарпатті директора НВК судитимуть за корупцію

Суспільство 14:50, 21.10, 2015

Прокуратурою Рогатинського району виявлено факт вчинення директором одного із навчально-виховних комплексів району корупційного правопорушення.

Встановлено, що вказана службова особа не повідомила відділ освіти Рогатинської РДА про наявність суперечностей між її особистими інтересами та службовими повноваженнями. Так, достовірно знаючи про те, що її син щотижня постачає в навчально-виховний комплекс продукти харчування для учнів НВК, вона не вжила заходів до недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів, пише КУРС з посиланням на прес-службу обласної прокуратури.

Натомість підписувала та затверджувала печаткою відомості про харчування учнів НВК, на основі яких її сину відділом освіти перераховано кошти в сумі 16,6 тис. грн.

Прокуратурою Рогатинського району складено та направлено до районного суду адміністративний протокол щодо директора навчально-виховного комплексу району за вчинення адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, ст. 14 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції", ст. 28 Закону України "Про запобігання корупції".  

За вказане корупційне правопорушення передбачено відповідальність у вигляді штрафу в розмірі від 100 до 200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.  

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: