fbpx

На Прикарпатті говорили про роботу сімейної медицини в гірській місцевості

Здоров'я 19:22, 12.06, 2015

Днями відбулася нарада за участю головних лікарів амбулаторій загальної практики сімейної медицини гірської місцевості, повідомляють у департаменті охорони здоров'я облдержадміністрації.

На заході планували обговорити і напрацювати певну концепцію надання медичної допомоги в специфічному регіоні. Учасники наради мали змогу почути доповіді щодо організації сімейної медицини у таких країнах, як Великобританія, Угорщина, Румунія, Польща, та порівняти з первинною ланкою в Україні, передає КУРС з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.
 

У ході наради було обговорено ряд проблем, з якими у своїй роботі повсякденно стикаються медики гірських районів, зокрема що стосуються забезпечення транспортом, навантаження на одного лікаря, травматизму, табеля оснащення, кадрового та інформаційного забезпечення амбулаторії тощо.

Фахівці планують в подальшому вивчити досвід сусідніх країн у плані організації надання послуг сімейної медицини у гірській місцевості, щоб можна було напрацювати свої пропозиції і подати в Міністерство охорони здоров’я.   

 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: