fbpx

На Прикарпатті хочуть обмежити продаж алкоголю з 22 до 8 години

Суспільство 16:46, 07.11, 2014

Комісія обласної ради з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, самоврядування, захисту прав людини, законності та правопорядку розглянула звернення трьох депутатів щодо встановлення обмежень на продаж алкоголю з 22 до 8 год. в торговельних закладах області.

На засіданні комісії до звернення було долучено лист УМВС в області за підписом першого заступника начальника Віталія Ільчишина.

"Аналізуючи криміногенну ситуацію, слід зазначити, що протягом останніх років спостерігається стійка тенденція до стрімкого поширення пияцтва, в тому числі й серед дітей, та відсутність скоординованих зусиль до вирішення цієї проблеми", – йдеться у зверненні.

Керівництво обласної міліції просить комісію затвердити план спільних перевірок закладів торгівлі з продажу алкогольних напоїв, в першу чергу , які розміщені поблизу закладів освіти, культурно-відпочинкових комплексів із залученням представників органів місцевого самоврядування, громадськості та правоохоронних органів.

Члени комісії зазначили, що обмежувати продаж алкоголю  це компетенція виключно органів місцевого самоврядування.

"Якщо не шкода паперу, то треба розіслати листи всім місцевим радам, щоб вони, провівши громадські слухання, прийняли відповідне рішення. Обов’язково провести громадські слухання, бо це регуляторний акт і він стосується підприємницької діяльності",  запропоновував  депутат облради Василь Сенів.

Комісія прийняла рішення рекомендувати місцевим радам провести громадські слухання і повідомити обласну раду про їх результати

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: