fbpx

На Прикарпатті хочуть відкрити сучасний реабілітаційний центр

Здоров'я 12:05, 12.06, 2015

В Івано-Франківську відбулася зустріч заступника міського голови з гуманітарних питань Михайла Вереса та головного лікаря міста Тараса Масляка з лікарями-реабілітологами Польщі.

"Ця зустріч – дуже важливий крок у нашій співпраці з колегами з реабілітаційного центру, який можна назвати одним із найкращих у світі. В цьому центрі займаються різними патологіями, реабілітацією хворих з інсультними, черепно-мозковими травмами, хворих, які лежать в комі, хворих з опіковими травмами", –розповідає Тарас Масляк. 

За його словами, в Івано-Франківську планують створення такого реабілітаційного центру, де зможуть лікуватися хворі з різними патологіями. Крім того, тут готуватимуть реабілітологів. І навчання стосуватиметься як медичних спеціалістів, так і людей, які доглядають вдома важкохворих рідних і близьких.

"Це перші кроки, які ми робимо в Івано-Франківську, але ці кроки важливі для всієї держави. Якщо буде нормальна співпраця, то такі центри будуть відкривати в усіх обласних центрах України", – наголосив головний лікар міста.

Заступник міського голови Михайло Верес подякував польським гостям за допомогу:

"Ми відчуваємо підтримку Польщі. Коли у 2008 році була велика повінь, Польща однією з перших надала нам допомогу. І зараз ми відчуваємо щире бажання Польщі допомагати нам. У галузі охорони здоров’я повинна відбутися реформа, і створення реабілітаційного центру в Івано-Франківську буде пріоритетним напрямком для нас".

Попередньо вирішено, що діятиме реабілітаційний центр на базі колишньої залізничної лікарні, Центральної міської клінічної лікарні, а також буде створена проміжна структура, де проводитимуть навчання і підготовку реабілітологів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: