fbpx

Комісія Генштабу перевіряє стан військового обліку призовників і військовозобов’язаних на Прикарпатті

Суспільство 12:22, 03.06, 2019

Сьогодні в Івано-Франківській області розпочинає роботу комісія Генерального штабу Збройних сил України, яку очолює полковник Рибіцький.

Мета перевірки — надання методичних рекомендацій та налагодження взаємодії щодо стану військового обліку призовників і військовозобов’язаних Прикарпаття у структурних підрозділах ОДА, Калуських та Косівських РДА, Івано-Франківської, Калуської міських рад, військових частинах, Національної поліції в області, підприємствах, установах і організаціях, інформує пресслужба Івано-Франківської ОДА.

За словами першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки, зважаючи на події, які відбуваються у східних областях України, перевірка дасть можливість проаналізувати роботу органів влади та підприємств щодо виконання мобілізаційної програми на Івано-Франківщині, допоможе виявити недоліки та окреслити шляхи покращення ситуації.

Рибіцький ознайомив присутніх із графіком проведення перевірки та зазначив, що на сьогодні Івано-Франківська область є першою в Україні, де розпочав роботу електронний реєстр призовників і військовозобов’язаних.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: