fbpx

На Прикарпатті легалізовано понад 550 працівників

01:29, 20.05, 2014

За результатами проведених працівниками Міндоходів Івано-Франківщини перевірок з питань дотримання норм податкового та трудового законодавства роботодавці уклали трудові угоди з 551 робітником.

За результатами проведених працівниками Міндоходів Івано-Франківщини перевірок з питань дотримання норм податкового та трудового законодавства, роботодавці уклали трудові угоди з 551 робітником. Це становить 93% виявлених громадян, праця яких використовувалася без належного оформлення та сплати податків. Після офіційного працевлаштування до бюджету додатково надійшло 51,8 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб. Про це розповів начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області Петро Кулик.

За січень-квітень поточного року при перевірці 23 суб’єктів господарювання виявлено та упереджено порушення законодавства під час виплати заробітної плати та інших доходів громадянам. За наслідками перевірок донараховано 808,1 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: