Про це на сьогоднішньому брифінгу розповів президент Міжнародного фонду соціальної адаптації в Україні Анатолій Бурмістров та керівник ОДА Олег Гончарук.
За словами Анатолія Бурмістрова, новий проект покликаний підвищити кваліфікацію чиновників для адаптації їхньої роботи в умовах входження України в Євросоюз. На сьогоднішньому круглому столі вивчатимуть чого саме не вистачає українським держслужбовцям.
"Тут потрібна не тільки перекваліфікація, а й зміна поколінь", – стверджує Бурмістров.
На думку керівника облдержадміністрації Олега Гончарука, сьогоднішня система державної служби морально застаріла, а суспільство готове до кардинальних змін. "Треба змінити психологію наших чиновників. І саме через навчання можна прогресувати", – говорить Гончарук і визнає, що і йому самому необхідне навчання.