fbpx

На Прикарпатті моніторять доступ до відділень поліції людям з обмеженими можливостями

Суспільство 13:09, 21.12, 2017

Більшість відділень національної поліції в області не пристосовані для зручностей людям з обмеженими можливостями.

Про це на сьогоднішній прес-конференції в Івано-Франківську розповіла головний спеціаліст відділу уповноважених Голови НПУ з питань дотримання прав людини в поліцейській діяльності Кристина Овсепян. Разом з людьми з обмеженими моживостями вона зараз моніторить відділи поліції по всій області. Вони розпочали проект “Доступність маломобільних груп населення до відділів та відділень поліції в Івано-Франківській області”.

Під час моніторингу перевіряють прилеглу територію, пандуси, місця для парковки, кімнату прийому громадян та туалет. Як зазначили на прес-конференції, до маломобільних груп населення входять не тільки люди з інвалідністю, а й вагітні жінки, батьки з дітьми, люди з поганим зором та інші.

Кристина Овсепян зазначає, що більшість відділів поліції по області мають панудиси, але більшість з них зроблені для “галочки” та не є зручними для людей з інвалідністю, в відділі Головного управління Національної поліції, який знаходиться в Івано-Франківську по вулиці Сахарова, взагалі відсутні пандуси.

Також зараз проводяться круглі столи та зустрічі з представниками поліції, де обговорюють наявні проблеми та способи вирішення. Крім того, проводяться в районах лекції з поліцейськими, щоб правоохоронці знали, як поводитись з людьми з обмеженими можливостями.

В рамках проекту розробляється додаток для телефонів, на якому люди можуть побачити, яке відділення облаштоване для малобільних груп населення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: