fbpx

На Прикарпатті можуть з'явитися п'ять тисяч нових робочих місць

Суспільство 15:37, 09.12, 2015

Німецька компанія "LEONI" розглядає можливість будівництва свого нового заводу на 5000 робочих місць на території Івано-Франківської області.

Про це у мережі Фейсбук повідомив директор департаменту міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури ОДА Дмитро Романюк.

"Хочу повідомити, що останні 3 місяці ведеться надзвичайно інтенсивна робота із компанією "LEONI" щодо можливого будівництва на території області заводу на 5000 робочих місць. 4 зустрічі на найвищому рівні керівництва області та дирекції компанії в Україні, проведено більше 20 робочих нарад в ОДА із органами місцевого самоврядування, "земельниками", "енергетиками", "газовиками" тощо. Нашими пропозиціями та проведеною роботою ми змогли переконати інвестора (український менеджмент) у тому, що Івано-Франківська область є значно привабливішою щодо будівництва на її території заводу, ніж сусідні області. Вже було здійснено безпосередній виїзд на земельну ділянку та проговорюються конкретні робочі питання щодо підведення комунікацій та логістики розміщення заводу. Єдине, чого ми очікуємо, – це рішення керівництва компанії (правління компанії, яке знаходиться в Німеччині) щодо вибору регіону, яке має бути прийнятим до кінця року. Тому тримаємо кулаки",  йдеться у повідомленні чиновника.

Романюк також відзначає, що за всю історію незалежності інвесторами не була створена та кількість робочих місць в області, яка може бути створена будівництвом тільки цього одного заводу. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: