fbpx

На обліку в кримінально-виконавчій інспекції перебуває майже 1100 прикарпатців

Суспільство 16:24, 20.05, 2015

На базі Коломийської виправної колонії № 41 відбулася розширена нарада керівників органів та установ управління Державної пенітенціарної служби в Івано-Франківській області за підсумками чотирьох місяців роботи 2015 року.

Перед початком наради її учасники ознайомилися з роботою основних об’єктів Коломийської виправної колонії. Вони оглянули виробничі цехи, дільницю соціальної реабілітації, овочесховище, житлові приміщення, навчальний центр установи, протирадіаційні укриття. Начальники установ обмінювалися досвідом власних напрацювань у питанні залучення інвесторів для впровадження нових видів виробництва, розширення асортименту продукції, пошуку ринків збуту. Під час обходу території установи керівники управління поспілкувалися із засудженими.

У рамках виїзного засідання розглядались питання оперативно-службової діяльності, стану медико-санітарного забезпечення засуджених та роботи підрозділів кримінально-виконавчої інспекції області, в ході яких було проаналізовано стан виконання попередньо визначених завдань та окреслено основні напрямки подальшого розвитку служб.

У контексті розгляду питання про результати оперативно-службової діяльності перший заступник начальника управління Василь Бурак коротко означив оперативний стан в установах області та довів інформацію про результати проведення у квітні-травні поточного року в колоніях операцій під умовним найменуванням “Заслон” та “Щит”. Він зауважив, що оперативна обстановка в установах виконання покарань в цілому стабільна та керована.

Про роботу підрозділів кримінально-виконавчої інспекції області доповів начальник сектору КВІ Роман Костриба. Станом на 1 травня 2015 року на обліку КВІ перебувало 1085 осіб, з яких 33 – неповнолітні. За звітний період умовно-достроково звільнено вісім осіб. Зменшилася кількість скоєння повторних злочинів підобліковими особами з 13 (2014 рік) до 9 у поточному році. Начальник управління Володимир Павлів наголосив на необхідності посилення взаємодії з дільничними інспекторами міліції у питанні індивідуально-профілактичної роботи з підобліковими та поглибленні співпраці з державними та недержавними організаціями з питань соціального супроводу засуджених.

Про стан медико-санітарного забезпечення засуджених присутніх проінформував спеціаліст лікар-епідеміолог управління Микола Кенюк. З початку року у медичних частинах колоній стаціонарне лікування отримали 54 засуджених та ув’язнених. До територіальних закладів охорони здоров’я госпіталізовано 8 осіб, а 34 засудженим надано консультацію вузькопрофільними спеціалістами. Начальник управління акцентував увагу на важливості профілактики та лікування хворих соціально значущми захворюваннями, такими як ВІЛ/СНІД та туберкульоз.

Підсумовуючи результати розширеної наради, Володимир Павлів висловив сподівання на плідну роботу усіх структурних підрозділів та вкотре наголосив на суспільній важливості роботи кожного працівника в цей непростий для країни час.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: