fbpx

На Прикарпатті нарощуватимуть виробничі потужності деревообробних підприємств

Суспільство 14:49, 10.02, 2016

Голова облдержадміністрації Олег Гончарук оглянув виробничі потужності Брошнівської філії ТОВ "Кроно-Україна" у Рожнятівському районі.

Зокрема, посадовець ознайомився з роботою цеху із виготовлення декоративного паперу, який використовується для ламінування при виготовленні меблевої продукції, пише КУРС з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.
 

За сприяння керівництва облдержадміністрації наразі відбувається перенесення об’єктів виробництва ТОВ "Кроно-Україна" зі Східної України на терени Прикарпаття. Запуск відповідної лінії відбувся у рамках цього процесу.

Також голова облдержадміністрації наголосив, що й надалі сприятиме та буде підтримувати розвиток підприємств лісопереробної галузі.

"Ми категорично не сприймаємо вивіз за кордон необробленої деревини. Наша держава не повинна перетворюватись на сировинний придаток сусідніх країн. Ми зобов’язані розвивати власну економіку, збільшувати виробництво кінцевого продукту, зокрема і в частині деревообробки", – зазначив Олег Гончарук.

У свою чергу, генеральний директор підприємства Анджей Зайонц розповів про особливості уже діючого виробництва, перспективи збільшення потужностей та високі екологічні стандарти на підприємстві.

"Сьогодні працює перша виробнича лінія, яку ми перенесли із Харківської області, плануємо розмістити ще одну. Тут уже задіяні 30 осіб, а при розширенні будуть створюватися й додаткові робочі місця, – розповів Анджей Зайонц. – Ми маємо сертифікат відповідності, який дозволяє продавати продукцію в усі країни Західної Європи. Наша продукція відповідає найвищим стандартам якості та екологічних норм".

Загальні інвестиції у відкриття цеху з виготовлення і зберігання декоративного паперу склали близько 70 мільйонів гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: