Приблизно о 14:50 на дорозі між Клубівцями і Палагичами водій автомобіля ВАЗ-21093, мешканець Тлумача, не впорався з керуванням, виїхав на зустрічку і допустив зіткнення з автомобілем "Great Wall Hover", яким керував 47-річний житель села Буківна.
Внаслідок ДТП водій ВАЗ-21093 отримав закритий перелом двох ребер, забій грудної клітки, а його 60-річна пасажирка – закритий перелом лівої плечової кістки, струс головного мозку, забій грудної клітки. Водій позашляховика "Great Wall Hover" відбувся травмою гомілки.
Потерпілих госпіталізовано в Тлумацьку ЦРЛ, передає управління з витань цивільного захисту ОДА.