"В садочки влаштовано понад 50 дітей, щодо шкіл вирішено усі питання, там набагато простіше, – зазначає Адамович. – Не усі батьки готові віддати своїх дітей у дитячий садок".
За словами чиновника, в Івано-Франківську школи заповнені тільки на 60%, тому проблем із навчанням для дітей переселців не буде. Також у місті є школа з російськими класами, в якій можуть навчатися ті, хто не володіє українською мовою.
Сергій Адамович додав, що сім жінок-біженок народили дітей, ще близько двадцяти готуються до пологів.