fbpx

На Прикарпатті перебуває понад тисяча людей, переміщених з південно-східних областей

Суспільство 16:55, 07.08, 2014

Протягом кількох місяців в Івано-Франківську область приїжджають жителі південно-східних областей та АР Крим, які потребують допомоги.

 

"Станом на 04 серпня на території області прийнято та розміщено 1047 осіб, з них 790 осіб з Луганської і Донецької областей, 257 осіб з АР Крим, – зазначив начальник управління ДСНС України в Івано-Франківській області Володимир Чернецький. – На сьогоднішній день районними робочими групами спільно із інспекторами державного архітектурно-будівельного контролю та фахівцями УДСНС в області проведено уточнення переліку об’єктів для розміщення цих людей та організована робота щодо інвентаризації приміщень".

За результатами інвентаризації об’єктів згідно з переліком визначено, що на всіх об’єктах готові системи життєзабезпечення. Однак не вистачає 35 ліжок, 35 ковдр, 35 подушок та 35 матраців для розміщення осіб.

Щодо соціального захисту, то відновлено виплату пенсій та соціальної допомоги 155 особам, з них призначено (продовжено) та виплачено види соціальної допомоги 40 особам, що перемістилися.

Працевлаштовано 33 особи, з них – 15 з АР Крим і міста Севастополь та 18 з Донецької та Луганської областей. В цілому виплачено матеріальну допомогу на загальну суму 123,500 гривень.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: