fbpx

На Прикарпатті перекрили 7 каналів надходження до засуджених заборонених предметів

Суспільство 15:59, 15.01, 2016

Упродовж новорічних та різдвяних свят у період з 21 грудня 2015 року по 10 січня 2016 року в установах пенітенціарної служби Івано-Франківської області проведено спеціальні операції під умовним найменуванням "Заслон" та "Щит".

Метою проведення цих операцій є надійне перекриття каналів надходження у зони, що охороняються, заборонених до використання предметів, а також запобігання їх виготовленню засудженими (операція "Заслон") та забезпечення правопорядку в установах у святкові дні і у випадках ускладнення оперативної обстановки (операція "Щит").

Впродовж дії спеціальних операцій проведено 8 загальних, 136 вибіркових обшуків територій та приміщень житлових і виробничих зон. Виявлено та перекрито 7 незаконних каналів надходження до засуджених та ув’язнених заборонених предметів.

Протягом проведення спеціальної операції "Заслон" при спробі доставки до зон, що охороняються, було вилучено 0,6313 гр. наркотичних речовин, 4,5 л спиртних напоїв, 4 мобільних телефони, 100 гривень.

За час дії операції "Щит" при спробі доставки до зон, що охороняються, було виявлено та вилучено 1 мобільний телефон і 15,218 гр. наркотичних речовин.

Яскравими прикладами вилучення заборонених предметів стали:

22 грудня 2015 року в Івано-Франківській УВП № 12 під час прийому передачі від громадянки Л. для ув’язненого Н. працівниками установи спільно із працівниками Івано-Франківського відділу поліції ГУНП в Івано-Франківській області було виявлено та вилучено в 5 сигаретах марки "Прилуки" невідому порошкоподібну речовину жовтого кольору та речовину зеленого кольору рослинного походження, які, за висновком спеціаліста НДЕКЦ, є відповідно амфетаміном (0,3353 гр.) та марихуаною (0,296 гр.);

26 грудня 2015 року працівниками Коломийської виправної колонії (№ 41) під час огляду та видачі вмісту посилки, яка надійшла на адресу засудженого Б. від громадянина К., було виявлено та вилучено 4 пляшки ємкістю по 0,5 літра кожна з-під соку "Біола" та одну пляшку ємкістю 1,5 літра з-під мінеральної води "Карпатська джерельна" із вмістом спиртного;

22 грудня 2015 року в Коломийській виправній колонії (№ 41) під час видачі посилки від громадянина Ф. для засудженого К. працівниками установи було виявлено два поліетиленові згортки із сухою подрібненою речовиною світло-зеленого кольору рослинного походження, які були приховані у соках "Садочок", яка, за висновком експерта НДЕКЦ, є особливо небезпечним наркотичним засобом, обіг якої заборонено – марихуана, загальною вагою 14,838 гр.

Завдяки злагодженим діям працівників установ виконання покарань та управління пенітенціарної служби в області надзвичайних подій у колоніях не допущено.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: