fbpx

На Прикарпатті перевірять заклади масового перебування людей на випадок виникнення надзвичайних ситуацій

Суспільство 15:56, 02.04, 2018

В облдержадміністрації відбулося позачергове засідання регіональної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за участі керівництва області.

Про це повідомляє прес-служба ІФ ОДА.

Як зазначила перша заступниця голови ІФ ОДА Марія Савка, у зв’язку із минулорічною подією в Одеській області, де під час пожежі в дитячому таборі "Вікторія" загинуло троє дітей, а також трагедією у м. Кемерово урядом було прийнято рішення про проведення масштабної перевірки громадських закладів, шкіл, торгових центрів щодо дотримання норм пожежної безпеки.

"Людське життя, особиста безпека повинні бути на першому місці, а ми, як влада, повинні це забезпечити, – наголосила управлінець. – Тому подібні події мусимо попереджувати. Задля цього буде проведено перевірки закладів соціальної сфери, культури, охорони здоров’я, місць масового перебування людей, які є на території області, на дотримання правил пожежної безпеки".

Марія Савка також підкреслила, що управління з питань цивільного захисту в області розробить графіки перевірок таких місць. Окрім того, для підприємців – власників відпочинково-розважальних закладів – організують навчання з дотримання основних норм і правил пожежної безпеки. А обслуговуючий персонал навчатимуть, як реагувати при виникненні будь-яких надзвичайних ситуацій.  

Під час засідання йшлося і про готовність літніх таборів до початку відпочинкового періоду, зокрема, перевірки їхнього протипожежного стану, що гарантуватиме безпеку дітей. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: