Однак суб’єкт господарювання прийняті на себе договірні забов’язання неналежним чином не виконав, майже два роки не сплачував орендну плату, допустивши таким чином заборгованість в загальній сумі 81 815,52 грн.
Виявивши такі порушення, прокуратура району стала на захист державних інтересів та звернулася до господарського суду. Прокуратура вимагала стягнути заборгованість з горе-орендаря.
Рішенням Господарського суду Івано-Франківської області позов прокуратури задоволено в повному обсязі, з боржника в дохід держави стягнуто допущену заборгованість.