fbpx

На Прикарпатті планують оздоровити більше 100 тисяч дітей

Суспільство 16:37, 27.04, 2015

Цьогоріч на території Івано-Франківщини функціонуватимуть 14 стаціонарних таборів різних форм власності.

Про це розповів начальник управління молоді і спорту облдержадміністрації Ростислав Микитюк під час засідання координаційної ради з питань оздоровлення та відпочинку дітей за участю заступника голови облдержадміністрації Ігоря Пасічняка.

Наразі оголошено тендер на закупівлю путівок у літні табори та обумовлено попередню кількість можливо придбаних путівок за рахунок коштів  з обласного бюджету на загальну суму 3 981 200 грн.

Окрім соціально незахищених категорій дітей, у літніх таборах цього року відпочиватимуть і діти учасників бойових дій, тимчасово переселених осіб, діти із сімей загиблих чи поранених під час подій на Майдані.   

"Сьогодні ми спостерігаємо в області суттєве збільшення пільгових категорій дітей, якими держава  змушена опікуватись, – зазначив Ігор Пасічняк. – Однак фінансування на їхнє оздоровлення не передбачене у повному обсязі. Тому актуальним наразі є залучення коштів волонтерських організацій та допомоги від закордонних колег – міст-побратимів".

Також на засіданні йшлося й про відпочинок юних іванофранківців у літніх відпочинкових закладах  Херсонщини, у рамках домовленостей між Івано-Франківською та Херсонською областями, та оздоровлення за межами країни.

"Задля належного відпочинку та оздоровлення дітей,  зазначив Ростислав Микитюк, – усі заклади перевірятиме новостворена комісія, а для педагогічного та медичного персоналу, який там працюватиме,  проведуть навчання".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: