Зокрема, за період з 7 листопада по 20 листопада 2015 року на автошляхах області трапилось 34 дорожньо-транспортні пригоди з потерпілими, в яких 9 осіб загинуло та 29 доставлені в лікувальні заклади. В місті Івано-Франківську скоєно 6 дорожньо-транспортних пригод, в яких 1 людина загинула та 5 осіб доставлено в лікувальні заклади.
На жаль, незважаючи на сумну статистику ДТП, і надалі констатуємо той факт, що водії в стані алкогольного сп’яніння є потенційною загрозою не тільки власному життю, а й оточуючим. Крім того, з настанням осінньої пори, раннього потемніння на вулицях та дощової погоди кількість ДТП за участю пішоходів теж різко зростає, адже і водії подекуди не помічають пішоходів, які перебігають дорогу в заборонених місцях, а водіям ще важче розгледіти темний силует у пітьмі на мокрій дорозі.
Задумайтесь, найгіршим у цій ситуації є те, що в ДТП за участю осіб, які керують транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння, страждаєм ми, наші близькі, діти, які, можливо, жодним чином не порушують правил дорожнього руху, інформує сектор комунікації Головного управління поліції в Івано-Франківській області.
|