fbpx

На Прикарпатті побільшало шляхетних українок

Стиль життя 14:45, 15.06, 2015

На Прикарпатті побільшало шляхетних українок. Коломийська школа вчетверте випустила своїх вихованок.

Впродовж року дівчат навчали куховарити, правилам етикету, створювати дизайн одягу та затишок в оселі. Випускний провели урочисто в Народному домі за участю влади та поважних гостей, передає Стик з посиланням на ОДТРК "Карпати".

Співголова школи Оксана Бойчук зізнається, що вже збилася з ліку, який цьогоріч випуск. Бо каже, що кожен з них – як перший.

"Хочу побажати дівчатам, щоб вони залишалися такими ж щирими, людяними. І щоб змогли у майбутньому скористатися тими знаннями, які отримали у нашій школі", – зазначила Оксана Бойчук.

Шляхетність  це постійний стан душі. Так вважає засновниця та ідейний засновник школи, голова коломийських союзянок Марія Гнатюк. Попри усі складні моменти вона не змінила своїх переконань і відкрила першу Школу шляхетних українок на Прикарпатті. 26 цьогорічних випускниць  це якраз підтвердження того, що її починання потрібні. Особливо вона пишається викладачами Школи, де працює понад 20 фахівців.

"Основними дисциплінами є косметологія, візаж, гінекологія, дерматологія, народні традиції, мовний етикет, економіка держави та економіка сім'ї, Все це не так легко", – каже Марія Гнатюк.

У жовтні розпочнеться новий, п'ятий навчальний рік у Школі шляхетних українок. Вже зараз охочі телефонують та записуються на заняття.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: