fbpx

На Прикарпатті побудують два візит-центри

Суспільство 16:04, 28.07, 2015

Будівництво двох візит-центрів передбачено у Верховинському та Галицькому районах. Основне завдання: забезпечити комфортні умови для повноцінного відпочинку туристів та одночасно надавати подорожуючим якнайповнішу інформацію про туристичні атракції Прикарпаття.

У департаменті будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури ОДА за участю заступника директора департаменту Володимира Ілійчука, заступника директора Івано-Франківської філії ДП "Діпромісто" Василя Сеніва та координатора проекту "Івано-Франківська область – край для туризму", директора департаменту міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації Наталії Гасюк відбулася нарада щодо організації робіт та підготовки необхідної документації для початку будівництва візит-центрів – пунктів короткотермінового відпочинку автотуристів.

Довідково:

Проект "Івано-Франківська область – край для туризму" впроваджується Івано-Франківською облдержадміністрацією за підтримки Івано-Франківської обласної ради та співфінансується Європейським Союзом. Метою проекту є підтримка соціально-економічного зростання Івано-Франківщини через впровадження ефективної регіональної політики та розвиток туристичної галузі Прикарпаття.

Асоційовані партнери проекту: Регіональний фонд підтримки підприємництва по Івано-Франківській області; Регіональний туристично-інформаційний центр.

Більше інформації про проект можна отримати в департаменті міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації, тел.: (0342) 552042.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: