fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • На Прикарпатті понад тисячу керівників шкіл та дитсадків притягнули до відповідальності за порушення правил пожежної безпеки

На Прикарпатті понад тисячу керівників шкіл та дитсадків притягнули до відповідальності за порушення правил пожежної безпеки

Суспільство 16:13, 07.12, 2018

Управління ДСНС в Івано-Франківській області перевірило торговельно-розважальні заклади, загальноосвітні та дошкільні дитячі заклади і заклади охорони здоров’я зі стаціонарним лікуванням.

Проведено позапланові перевірки стану техногенної та пожежної безпеки у 1162 закладах, з них: 1005 (100%) дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, 86 (100%) торгових підприємствах (торгових центрах, багатофункціональних будинках і комплексах), культурно-видовищних та розважальних закладах та 71 (100%) закладах охорони здоров’я.

До адміністративної відповідальності притягнуто 1168 осіб. З них у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах – 1008 осіб; у торгових підприємствах – 87 осіб; у закладах охорони здоров’я – 73 осіб.

Також за результатами перевірок подано до адміністративного суду 24 позовні заяви на повне або часткове призупинення експлуатації об’єктів.

У торгових центрах та розважальних закладах під час перевірок виявлено 726 порушень: на 8 об’єктах відсутня автоматична пожежна сигналізація, на 15 несправна автоматична система пожежної сигналізації, на 17 об’єктах – несправне внутрішнє протипожежне водопостачання; 3 будівлі потребують заміни або ремонту систем електропостачання, 25 будівель потребують обладнання первинними засобами пожежогасіння.

За порушення вимог пожежної безпеки та невиконання запропонованих приписами територіальних органів ДСНС заходів до адміністративної відповідальності притягнуто 87 керівників об’єктів і відповідальних посадових осіб, направлено 5 позовних заяв до адміністративного суду.

Щодо протипожежного стану дошкільних та загальноосвітніх закладів, то під час перевірок виявлено 9165 порушень, з яких 1114 порушень не усунуто протягом попередніх років: необхідно обладнати системами пожежної сигналізації 583, на 87 об’єктах системи пожежної сигналізації в неробочому стані, на 82 – не обслуговуються. На 14 об’єктах відсутній внутрішній протипожежний водогін, на 67 об’єктах внутрішній протипожежний водогін несправний, на 78 об’єктах відсутнє зовнішнє протипожежне водопостачання. Не забезпечено первинними засобами пожежогасіння 288 об’єктів.

За порушення вимог пожежної безпеки та невиконання запропонованих приписами територіальних органів ДСНС заходів до адміністративної відповідальності притягнуто 1008 керівників закладів і відповідальних посадових осіб та до адміністративного суду направлено 16 позовних заяв.

Під час перевірок закладів охорони здоров’я виявлено 836 порушень, з яких 132 порушення не усунуто протягом попередніх років: у 18 закладах відсутня система автоматичної пожежної сигналізації, а на 21 об’єктах системи пожежної сигналізації в неробочому стані, на 26 – не обслуговуються. Не забезпечено первинними засобами пожежогасіння 41 об’єкт, до адміністративної відповідальності притягнуто 73 керівники та направлено 3 позовні заяви до адміністративного суду.

Акти перевірки кожного закладу можна переглянути за посиланням>>>.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: