fbpx

На Прикарпатті порахували диких тварин

Суспільство 08:16, 22.02, 2018

Після завершення сезону полювання 2017-2018 років користувачі мисливських угідь Івано-Франківської області провели щорічні обов’язкові обліки диких тварин.

Тварин облікують задля встановлення об’єктивних лімітів добування (відстрілу, відлову) мисливської фауни в сезоні полювання 2018-2019 рр., інформує прес-служба обласної екоінспкції.

Під час обліку визначено чисельність тварин та місця їх перебування на території господарств, розраховано норми добування на наступний мисливський сезон. Особливу увагу звертали на відповідність фактичної чисельності оленя благородного, кабана дикого, козулі європейської, зайця-русака та інших мисливських тварин до оптимальної чисельності, визначеної матеріалами мисливського впорядкування.

Фахівці Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області здійснювали контроль за дотриманням вимог природоохоронного законодавства під час проведення обліків фауни. Всього було здійснено заходи контролю за обліком мисливських тварин на території 51 користувача мисливських угідь.

Обліки проведено на загальній площі понад 218 тис. га. За результатами обліків визначено та розраховано наступну чисельність тварин на території мисливських господарств Івано-Франківської області:

  • олень благородний – 1392 особини;
  • козуля європейська – 5812 особин;
  • кабан дикий – 2084 особини;
  • заєць-русак – 19 340 особин.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: