fbpx

На Прикарпатті працівники державних адміністрацій змагались за звання кращого службовця

Суспільство 19:20, 10.06, 2015

У рамках проведення ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" в Івано-Франківській області відбулися конкурсні випробування серед працівників місцевих державних адміністрацій.

Основною вимогою до конкурсантів є ґрунтовні знання з питань державного управління, креативність, високі професійні здібності в ухваленні ефективних рішень у нестандартних ситуаціях, ораторська майстерність публічного виступу, а також володіння знаннями нового законодавства про державну службу та антикорупційного законодавства в Україні.

Переможці другого туру Конкурсу у відповідних номінаціях представлятимуть нашу область на третьому загальнодержавному турі Конкурсу у другому півріччі цього року.

"В нашій області щорічно проводиться ряд заходів, спрямованих на належну підготовку переможців ІІ туру Конкурсу до участі на Всеукраїнських змаганнях, і така практика цілковито себе виправдала, адже протягом останніх років державні службовці з Прикарпаття займають високі місця на фінальних змаганнях", – зазначила Світлана Онищук, співголова організаційного комітету з проведення ІІ туру Конкурсу в області.

Також Світлана Онищук відзначила, що Всеукраїнський конкурс "Кращий державний службовець", який цього року проводиться вже увосьме, покликаний презентувати кваліфікованих та перспективних працівників, а також виявити професійних та талановитих державних службовців.

Переможці та лауреати ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" будуть відзначені нагородами та грамотами під час святкування Дня державної служби.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: