fbpx

На Прикарпатті працівники установ виконання покарань проходять атестацію на профпридатність

Суспільство 12:33, 09.06, 2015

Особовий склад управління ДПтС України в Івано-Франківській області та підпорядкованих установ проходить атестацію за підсумками навчального року. Упродовж червня працівники здають заліки з фізичної та службової підготовки.

Як пояснюють в Управлінні ДПтС України в Івано-Франківській області, метою проведення таких відпрацювань є підтвердження фізичної готовності особового складу до несення служби та дій в екстремальних умовах, а також закріплення необхідних знань, умінь, навиків персоналу з урахуванням оперативної обстановки, специфіки і профілю їхньої службової діяльності.

Під час заліків з фізичної підготовки пенітенціарії виконують вправи: підтягування на перекладині, біг на 100 та 1000 метрів, човниковий біг.

Атестування за підсумками навчального року зі службової підготовки проводяться у формі тестів. Теоретичний курс здачі заліків включає питання гуманітарної, спеціальної, тактико-спеціальної, психологічної, вогневої, стройової та медичної підготовки, а також питання цивільної оборони, статути та топографію.

Підсумкову атестацію уже склали працівники управління та Галицької виправної колонії № 128. На черзі – здача заліків особовим складом Долинського виправного центру № 118, Коломийської виправної колонії №41 та Івано-Франківської УВП № 12.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: