Начальник Долинського виправного центру №118 Роман Карвацький разом із працівниками установи взяли участь у святковому концерті, що відбувся у м. Долина за участю вихованців дитячого будинку "Теплий дім". Він привітав діток зі святом та побажав їм здоров’я і добра, радості і тепла, віри і надії, а ще наполегливо оволодівати знаннями, творчо мислити, розвивати свої здібності, щоб стати гідними громадянами України, повідомила прес-служба ДПтС в області.
У рамках шефської допомоги для потреб дитячих закладів пенітенціарії області передали шкільні канцелярські приладдя на суду понад 1200 грн, дитячу білизну та сувеніри на суму близько 1100 грн та солодощі на загальну суму 1300 грн.