fbpx

На Прикарпатті працюють над врегулюванням трудових конфліктів

Суспільство 14:05, 28.01, 2015

Департамент соціальної політики обласної державної адміністрації спільно з відділенням Національної служби посередництва і примирення в області провели круглий стіл на тему: "Про стан соціально-трудових відносин, колективні трудові спори та заходи, що вживалися у 2014 році для їх запобігання і вирішення".

Протягом  2014 року за результатами аналізу та моніторингу стану соціально-трудових відносин 22 підприємства, установи, організації області віднесено до конфліктогенних, 18 – перебували на обліку як такі, де можуть виникнути трудові конфлікти та спори.

Щоб запобігти таким ситуаціям, було проведено 16 узгоджувальних зустрічей зі сторонами соціального діалогу, під час яких зазначалося, що основними чинниками, які спричиняють ускладнення соціально-трудових відносин, є заборгованість із виплати заробітної плати, низький рівень середньомісячної зарплати, запровадження режимів неповного робочого часу.

Учасники круглого столу відзначили, що завдяки спільним діям управління праці департаменту соціальної політики облдержадміністрації та відділення Національної служби  посередництва і примирення в області врегульовано 23 чинники дестабілізації стану соціально-трудових відносин, в тому числі через невиконання вимог чинного законодавства про працю.

Учасники засідання вирішили продовжити практику проведення зустрічей в трудових колективах та надавати консультації представникам сторін соціально-трудових відносин.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: