вівторок, 21 травня

На Прикарпатті правоохоронці рахують збитки через підроблення документів на спорудження каплички

Прикарпатські правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом підробки документів, на підставі яких Комарівська сільська рада Галицького району перерахувала підрядникам кошти за будівництво та освітлення ротонди, а також озеленення території навколо неї.

Як йдеться в ухвалі Галицького районного суду, у жовтні-листопаді минулого року Комарівська сільська рада уклала три договори з підрядниками:

  • на встановлення ротонди на території церкви Непорочного Зачаття та Воскресіння на суму 191 702 грн;
  • на проведення заходів з озеленення території біля каплиці (ротонди) на суму 79 462 грн;
  •  на виконання робіт з освітлення цієї ротонди на суму 50 000 грн.

За інформацією обласного Управління захисту економіки, роботи з будівництва каплички виконані частково, а роботи з освітлення та озеленення не проводились взагалі. В актах приймання виконаних робіт внесено завідомо неправдиві відомості про об'єм будівельних робіт.

Щоб визначити розмір збитків, слідчі звернулися до суду з клопотанням про проведення судової будівельно-технічної експертизи.

Суд призначив експертизу, яка має встановити, чи виконувалися роботи з встановлення та освітлення ротонди, а також озеленення території навколо неї. Якщо ні, то яка сума збитків.

За даними сайту публічних закупівель ProZorro, Комарівська сільська рада уклала договори на виконання цих робіт з підприємцем Антошківим Володимиром Федоровичем з Бурштина.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter - лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області! 

КОМЕНТУВАТИ