fbpx

На Прикарпатті ремонтують дороги методом холодного ресайклінгу

Суспільство 15:42, 15.10, 2015

На дорогах Івано-Франківської області за кошти Державного бюджету тривають роботи з поточного середнього ремонту автомобільних доріг Н-09 на ділянці зі Львова до Івано-Франківська, Н-10 на ділянці з Болехова до Калуша та Р-24 на ділянці з Верховини до Косова.

Ділянки доріг Н-10 і Н-09 ремонтують за технологією холодного ресайклінгу, пише КУРС з посиланням на прес-службу САД в Івано-Франківській області.

На чотирьох ділянках автодороги Н-09 Мукачеве – Львів, а саме від Івано-Франківська до Галича, Задністрянському (Галицький р-н), від Бурштина до Рогатина та у Рогатині працює 50 працівників дорожньої галузі та 30 одиниць дорожньої техніки (в т. ч. три Ресайклери WR2500 німецького виробництва). На ремонтних роботах дороги Н-10 Стрий – Мамалига, на ділянках дороги в Долинському, Калуському та Рожнятівському районах залучено 35 працівників і 15 одиниць техніки. На ремонтних ділянках підрядними організаціями проведено регенерацію конструктивних шарів дорожнього одягу 328 600 кв. м, влаштування вирівнюючого шару з асфальтобетону площею 205 300 кв. м, проведено локальний ремонт покриття 3100 кв. м, демонтаж та монтаж бордюрів і поребриків 1000 п/м.

Підрядна організація ТОВ "ШЛЯХБУД-ЛІМ" проводить ремонт дороги Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський у Косівському та Верховинському районах, залучивши у субпідряд ДП "Івано-Франківський облавтодор" на двох ділянках. Проведено ямковий ремонт покриття на площі – 21 315 кв. м. Влаштовано вирівнюючий шар (нижній шар покриття) із асфальтобетону на площі 68 885 кв. м. Верховинською ДЕД ведуться роботи з влаштування водовідведень, встановлено 60 габіонних ящиків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: